/Files/images/pdpisi/9 клас інф.gif

Практичні роботи

 Скачать

Усі уроки інформатики 9 клас

Джерело: http://chashuk23.wordpress.com/

Інформація в нашому житті
Дії з інформацією
Інформаційні процеси
Збереження інформації
Пам’ять комп’ютера
Засоби передачі інформації
Перетворення інформації
Кодування

Навчальна програма для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Завантажити.
Підручники у 9-х класах
1. «Інформатика. 9 клас» (автори Т.І.Лисенко, Й.Я.Ривкінд, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько) видавництва "Ґенеза” (http://www.allinf.at.ua)

2. «Інформатика. 9 клас» (автори І.О. Завадський, І.В. Стеценко, О.М. Левченко) видавництва "BHV” (http://itosvita.ucoz.ua). Календарне планування можна скачати тут.

3. «Інформатика. 9 клас» (автори В.В.Володін, І.Л.Володіна) видавництва "Гімназія” (www.svitinfo.com)

4. «Інформатика. 9 клас» (автори Н.В.Морзе, В.П.Вебер, О.Г.Кузьминська) видавництва "Школяр”

Конспекти уроків з інформатики для 9 класу

Розмір: 937.06 KB

Навчальні презентації для 9 класу

Розділ 1. ІнформаціяРозділ 9. Операції над об'єктами файлової системиРозділ 17. Побудова та організація комп’ютерних мережРозділ 25. Робота з текстовими фрагментами
Розділ 2. Об'єкти та інформаційні системиРозділ 10. Типи файлів та програмРозділ 18. Робота в локальній мережіРозділ 26. Основні поняття та засоби комп'ютерної графіки
Розділ 3. Основи компютерних системРозділ 11. Пошук інформаціїРозділ 19. Основи ІнтернетуРозділ 27. Знайомство з графічним редактором Paint
Розділ 4. Обробка та зберігання інформаціїРозділ 12. Використання системних утилітРозділ 20. Використання веб-браузераРозділ 28. Створення малюнків з простих фігур
Розділ 5. Введення та виведення інформації. Частина 1, Частина 2, Частина 3Розділ 13. Антивірусні засобиРозділ 21. Пошук інформації в ІнтернетРозділ 29. Робота з фрагментами малюнка
Розділ 6. Програмне забезпечення комп'ютерних системРозділ 14. Стиснення та архівування данихРозділ 22. Знайомство із системами обробки текстуРозділ 30. Створення простих векторних зображень
Розділ 7. Інтерфейс користувача операційної системиРозділ 15. Збереження даних на знімних носіяхРозділ 23. Уведення і редагування текстуРозділ 31. Форматування векторних графічних об'єктів
Розділ 8. Організація даних у зовнішній пам'ятіРозділ 16. Інформаційно-комунікаційні технологіїРозділ 24. Форматування текстуРозділ 32. Операції з наборами векторних об'єктів

Програмний засіб «Основи інформатики. 9 клас»


/Files/images/9клас_Осн_Інф.jpegПрограмний засіб «Основи інформатики. 9 клас» складається з поурочного планування та набору презентацій уроків для підтримки навчального процесу з інформатики.
Поурочне планування, яке використано у програмному засобі, розроблено згідно з навчальною програмою з інформатики для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України (автори - І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко, Ж.В. Потапова за загальною редакцією А.М. Гуржія, 2009 р.). Кількість годин, розподіл годин за темами, зміст та обсяг навчального матеріалу, а також назви і розподіл за темами практичних робіт повністю відповідають програмі.
Скачати Програмний засіб "Основи інформатики. 9 клас” с LetItBit.net
Скачати Програмний засіб "Основи інформатики. 9 клас” с TurboBit.net
Скачати Робочий зошит 9 клас
Скачати Програмний засіб "Основи інформатики. 9 клас” с LetItBit.net

Скачати Програмний засіб "Основи інформатики. 9 клас” с TurboBit.net

Поняття про інформацію та способи її подання. Вимірювання обсягу даних. Інформаційні процеси. Об’єкти та їх властивості

Поняття про інформаційні системи та технології. Види інформаційних систем. Інформатика як наука та галузь діяльності людини


/Files/images/інформ_система.jpgАпаратне забезпечення інформаційних систем

Типова архітектура персонального комп’ютера.

Принцип дії та основні характеристики найбільш поширених видів запам’ятовуючих пристроїв. Класифікація та основні характеристики принтерів. Відеосистема комп’ютера, призначення та основні характеристики її складових. Мультимедійне обладнання. Комунікаційні пристрої.

Історія розвитку обчислювальної техніки. Покоління ЕОМ. Практична робота. Робота з клавіатурним тренажером.

Тематична атестація з теми «Інформація. Інформаційні процеси та системи. Апаратне забезпечення інформаційних систем»


/Files/images/windows.jpgСистемне програмне забезпечення

Загальні відомості про програмне забезпечення. Класифікація, основні функції та складові операційних систем. Різновиди інтерфейсу користувача. Поняття файлової системи. Поняття файлу, каталогу. Імена зовнішніх запам’ятовуючих пристроїв, шлях до файлу.

Робота з основними елементами графічного інтерфейсу користувача операційної системи. Використання вікон, меню, елементів керування.Практична робота Робота з інтерфейсом користувача операційної системи.

Робота з об’єктами файлової системи. Використання ярликів. Використання буфера обміну. Практична робота Робота з об’єктами файлової системи.

Пошук інформації на комп’ютері. Практична робота Пошук інформації на комп’ютері

Запуск на виконання програм. Типи файлів. Зв’язок типів файлів з програмами та з розширеннями імен файлів (Завдання)

Використання автономної та онлайнової довідки операційної системи.

Встановлення й видалення програм. Відновлення видалених даних. Програма перевірки й очищення дисків. Дефрагментація дисків. Контрольні точки відновлення операційної системи.


/Files/images/служб_пр_забезп.jpgСлужбове програмне забезпечення

Поняття комп’ютерного вірусу. Практична робота. Захист комп’ютера від вірусів.

Стискання, архівування та розархівування даних. Архіватори та операції з архівами. Практична робота Архівування та розархівування даних.

Запис інформації на оптичні носії. Форматування та копіювання дисків.

Тематична атестація з теми «Системне програмне забезпечення. Службове програмне забезпечення»


/Files/images/комп_мережі.jpgКомп'ютерні мережі

Поняття про глобальну та локальну комп’ютерні мережі. Апаратне й програмне забезпечення мереж. Поняття про сервер та клієнтський комп’ютер. Мережні протоколи. (див. презентаціюдокумент)

Поняття робочої групи, домену, користувача й сеансу користувача; вхід у локальну мережу. Поняття про права доступу до ресурсів. Навігація локальною мережею. Спільне використання принтерів і спільний доступ до глобальної мережі. (див. презентацію)

Віддалене керування комп’ютером. Практична робота. Спільне використання ресурсів локальної мережі. (див. завдання)

Основи Інтернету (див. презентацію)

Використання Web-браузера (див. презентацію)

Пошук інформації в InterNet (див. презентацію завдання)

Тематична атестація з теми "Комп'ютерні мережі"


/Files/images/word.jpg
Основи роботи з текстовою інформацією

Основи роботи з текстовою інформацією. Призначення, можливості і класифікація систем обробки текстів.

Введення й редагування тексту. Виділення фрагментів тексту та операції з ними. Перевірка правопису. Пошук та автоматична заміна текстових фрагментів.
(Завдання)

Форматування шрифтів і абзаців. Практична робота "Введення, редагування й форматування тексту"

Робота з кількома документами. (Завдання)


/Files/images/Komp_Grafika.jpg

Комп’ютерна графіка

Засоби перегляду й перетворення графічної інформації

Поняття комп’ютерної графіки. Растрові й векторні зображення. Призначення та класифікація засобів обробки графічних даних. Формати графічних файлів.(Завдання)


Основи растрової графіки

Джерела й параметри растрових зображень. Поняття про роздільну здатність, глибину кольору та їх зв’язок з якістю растрових зображень.(Завдання)

Робота в середовищі редактора растрової графіки: робота з файлами, використання інструментів малювання, виділення фрагментів малюнку, їх переміщення та копіювання (Завдання)

Створення текстових написів. Настроювання кольору. Практична робота Створення растрових зображень.


Основи векторної графіки

Принципи побудови й обробки векторних зображень. Засоби графічного редактора, вбудованого у середовище офісних програм. Інструменти малювання. Малювання геометричних фігур. Операції з об’єктами. (Завдання)

Створення малюнків з кривих і ламаних. Багатошарові зображення, керування розміщенням об’єктів за шарами. Вирівнювання й групування об’єктів. Додавання тексту до графічних зображень та його форматування. Практична робота. Створення векторних зображень.

Кiлькiсть переглядiв: 2696

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.